باعث افتخار تیم فودیسم است که رستوران ها و کافه های با کیفیت را با مخاطبانشان آشنا کند!

فودیسم به عنوان یک رسانه در حوزه معرفی و تبلیغات رستوران ها و کافه ها از سال ۱۳۹۵ مشغول به فعالیت است.

در فاز اول این رسانه، پیج اینستاگرام آن با بیش از ۳۰۰ هزار فالوور و بیش از ۵ میلیون بازدید در هفته در حال فعالیت است که رستوران ها و کافه های باکیفیت و متفاوت توسط تیم فودیسم زیر نظر آراد آقاخانی؛ مدیر آژانس تبلیغاتی راما معرفی می شوند.

هدف ما در فودیسم معرفی صادقانه رستوران ها و کافه های با کیفیت به شهروندان تهران و کرج و به زودی به تمام مردم عزیز ایران است.

یکی از تفاوت های تیم فودیسم با سایر پیج های اینستاگرامی فعال در زمینه معرفی و تبلیغ رستوران، صداقت، رعایت استاندارهای شبکه های اجتماعی، حفظ کیفیت و خلاقیت محتوا برای کاربرانش است.

پیج اینستاگرام فودیسم

برای اطلاع از شرایط قبول تهیه گزارش و تبلیغ رستوران شما در فودیسم با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۱۲۵۲۷۱

متاسفانه، مطلبی مطابق با انتخاب های شما پیدا نشد.
a
بازاریابی دیجیتال

یکی از بهترین روش های بازاریابی و تبلیغات رستوران ها و کافه ها، روش های بازاریابی دیجیتالی همچون؛ اینفلوئنسر مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی اپلیکیشن های موبایل و … می‎باشد.

بازاریابی دیجیتال خود را به تیم متخصص راما بسپارید.

بیشتر بدانید
بازاریابی اینستاگرام رستوران کافه
خدمات عکاسی

ما در آژانس تبلیغاتی راما صرفاً دکمه ی شاتر دوربین را فشار نمی دهیم تا یک عکس خوب بگیریم! با توجه به استراتژی و ایده پردازی قبل از عکاسی تلاش می کنیم تا برای مخاطبانتان تاثیرگذارترین عکس ها را بگیریم.

بیشتر بدانید
ساخت تیزر تبلیغاتی

بازاریابی ویدیویی را جدی بگیرید! تحقیقات نشان می‌دهد که تبلیغات دیداری، حدود ۷۰% و شنیداری حدود ۲۰% در حافظه میماند. در حالی که ترکیب صوتی و تصویری، قدرتمندترین ابزار برای تبلیغ رستوران است که حدود ۹۰% در حافظه باقی خواهد ماند.

بیشتر بدانید
مدیریت شبکه های اجتماعی

یک بستر بسیار تاثیرگذار برای جذب و وفادارسازی مشتری برای کافه ها و رستوران ها، شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام می باشند که تیم راما با سابقه موفق چند ساله خود آن ها را به بهترین نحو مدیریت خواهد کرد.

بیشتر بدانید